AKSET ALÜMiNYUM LEVHA Dünyaca ünlü markaların yüksek kaliteli alüminyum levha ürünleri

Ekibimizle Konuşun!

+90 (332) 251 73 00 (pbx)

AKSET Alüminyum olarak, Türk sanayisinin seçkin üreticilerileri ile kurduğumuz stratejik alüminyum tedarikçi işbirliği ile Slim Fusina, Elvalharcor ve Constellium'un ürünlerinin satışını gerçekleştiriyoruz.

Üretim Endüstrisine Güç Katan Yüksek Kaliteli Alüminyum Ürünleri

AKSET Alüminyum olarak müşteri istek ve standartlarımız doğrultusunda tedarik ettiğimiz alüminyum levha ürünlerinin operasyonel süreçlerini uzman personelimiz ile kusursuzca gerçekleştirmek her zaman birinci önceliğimizdir.

Konya’da bulunan 2.000m2‘si kapalı toplam 3.000m2‘lik modern tesislerimizden, Türkiyenin dört bir yanında üretim yapan seçkin partner ve müşterilerimize yüksek kaliteli alüminyum levha (sac) ürünlerimizi ulaştırıyoruz.

Alüminyum Ürünlerimiz

5182 H111 - Alüminyum Levha

Petrol tankerleri, otomotiv endüstrisi, depolama tankları, yakıt hatları ve elektrikli aletlerin parçalarının imalatında kullanılır ve maksimum kaynak performansıyla üst düzey işlevselliğe sahiptir.

5083 H111 - Alüminyum Levha

Korozyon dayanımı oldukça iyi olan 5083 H111, özellikle otomotiv sektörü, kimyasal cihazlar, depolama tankları, basınçlı kaplar, silobas dorse ve savunma sanayisinde sık kullanılan bir üründür.

5086 H244 - Alüminyum Levha

Yüksek dayanıma sahip alüminyum taban yüzeyi sacları. Özel olarak tasarlanmış desenlerin bir sonucu olarak sahip olduğu dayanıklılıkla birlikte oldukça güçlü bir yüzey tutuşuna sahiptir.

Yeni Alüminyum Tedarikçiniz Olabiliriz!

Üretim standartlarınızı alüminyum ürünlerimizle yükseltmek çok kolay.

01.

Güçlü Ürün Stoğu

Her ölçekten talebe cevap verebilen güçlü alüminyum stok avantajımızla yanınızdayız

02.

Ücretsiz Teslimat

Konya'da bulunan müşterilerilerimize ücretsiz teslimat seçeneğiyle ürünlerimizi ulaştırıyoruz

03.

Kaliteli Ürün

Birinci sınıf üstün kaliteye sahip alüminyum levha ürünlerimiz üretim gücünüze güç katar

Türkiye'nin 4 Bir Yanına Ürünlerimizi Ulaştırıyoruz

Konya'da bulunan müşterilerimize ücretsiz gönderim seçeneği sunuyoruz.

Kaliteli alüminyum ürünlerinde ekstrüzyon ve yassı ürünlerin hammaddesi olan alüminyum, ingotların %99.5 – 99.7 alüminyum saflığında olması önerilir. 

Tüm endüstriyel uygulamaların, çevre üzerine etkisi vardır. Alüminyum sektörü, çevreyi en az etkileyen endüstrilerden biridir. Alüminyum üretim metodları çevreye zarar vermez.

Alüminyumun yoğunluğu, çeliğin veya bakırın yaklaşık üçte biri kadardır. Kolaylıkla dövülebilir, makinede işlenebilir ve dökülebilir. Çok üstün korozyon özelliklerine sahip olması, üzerinde oluşan oksit tabakasının koruyucu olmasındandır.

Güçlerimizi Birleştirelim!

Alüminyum levha ürünlerimiz sanayi, otomotiv, havacılık, savunma, inşaat, mekatronik, robotik ve fmcg başlıca olmak üzere tüm sektörlerle ve onların spesifik ihtiyaçlarıyla maksimum uyumludur.

Online Teklif Alın

MADEKRAFT - Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Ajansı